İnşaat sektörünün devleri arasında yer alan şirketlerinden Samut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, Sabah Gazetesi'nin Türkiye 2023 ekinde 2016 yılına dair değerlendirmede bulunarak 2017 hedefleri ile ilgili açıklamalar yaptı.

Siyasi ve ekonomik alanda darbe girişimlerinin yaşandığı 2016 yılında yatırımlarını hızla devam ettiren Samut A.Ş.'nin yılsonu değerlendirmesinde pozitif ifadeler ön plana çıktı.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut'un yaptığı açıklamada “Ülke adına tarihsel süreçlere şahit olduğumuz 2016 yılında, Samut A.Ş., güçlü Türkiye ekonomisinin bir vagonu olarak yeni projeleriyle ve başarılı ticari ilişkileriyle 2016 yılını dolu dolu geçirerek ekonomideki vazifesini başarıyla tamamlamıştır. 2017 yılında daha büyük proje ve hedeflerle yola devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ TÜRKİYE EKONOMİSİ


Tüm ülkenin yeni yılını da kutlayan başarılı İşadamı, “Güçlü Türkiye Ekonomisi” ibarelerini kullanarak Türkiye ekonomisine olan güvenlerine de değindi.

Türkiye 2023 ekinde, 1994 yılından bu yana içerisinde ultra lüks konut projelerinin yanı sıra alışveriş merkezi, otel, iş merkezleri, özel okul, butik otel gibi birçok projeyi kapsayan 50'yi aşkın projeye imza atan Samut AŞ'nin gündemde sıkça yer alan son projelerinden Samut Comfort City'nin de tanıtımına yer verildi.

resim932705


Kaynak: Banu Barlas