İtalyan asıllı eşi Tahira Küçük ile Amerika’da kurdukları şirketlerinin müzik bölümünün bir devamını da Türkiye’de açan Selçuk Sal Küçük, eğlence dünyasına idealı giriş yapmaya hazırlanıyor. Tam bir aile şirketi olarak kurulan His&Hers Entertainment, işleyişini de yine aynı mantık da yürütmeyi hedefliyor.

His&Hers Entertainment Türkiye’de.

Amerika da His&Hers Entertainment logosuyla büyük başarı ve organizasyonlara imza atan Selçuk Sal Küçük ve Tahira Küçük şirketini Türkiye’ye getirdi.

Sony Orchard Enterprise işbirliği ile Dünya Müzik piyasasına giriş yapan Selçuk Sal KÜÇÜK ve Tahira KÜÇÜK His&Hers Entertainment’ın ilk şubesini Türkiye’de açtı.

bünyesindeki sanatçıların eserlerini ve kliplerini Sony Orchard Enterprise markasıyla tüm dünyada tanıtan His&Hers Entertainment, İstanbul’da ki şirketi ile müzik stüdyosunda, aranje hizmetine, beste üretiminden klip çekimine kadar tam bir yapım hizmeti vermeye başladı.

Bünyesindeki sanatçılara, müzik danışmanlığı, Menajerlik, Dans eğitimi, imaj tasarımı, medya ve sosyal medya danışmanlığı da veren şirket. kendi bünyesindeki başarılı yönetmen, yazar ve aranjör kadrosuyla A’dan Z’ye tam bir paket hizmet sunuyor.

Corona günlerinde açılışını yapan şirket daha şimdiden ünlü basın danışmanı Selçuk AKA, başarılı Yönetmen Erhan ASAN, Türkiye’de korku filmleri akımını başlatan yazar Şafak GÜÇLÜ ve Creative direktör Caner SEÇEN ile anlaşmalarını imzaladı. Şirketin Menajerlik görevini ise Filiz ŞAHİN KOÇ üstlendi.

resim941521


Kaynak: Banu Barlas