Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Beşiktaş'a Sürpriz Transfer

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'e yardımcı olarak İlhan Mansız'ın adı geçiyor...

11.06.2018 02:39:18 12654 Yazdır

Spor
Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcılığını yapacak ismin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor. Siyah-Beyazlılar'ın bu görev için, efsane futbolcusu İlhan Mansız'la görüştüğü öğrenildi.

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları sürerken yönetimin bir yandan da yardımcı teknik adam arayışları devam ediyor. Gündeme gelen son isim İlhan Mansız...
resim577627

Başkan Fikret Orman'ın "Hocanın yanına bir yardımcı antrenör almayı düşünüyoruz" açıklamasının ardından Yusuf Şimşek ile temas kuran yönetimin, Güneş'in olumsuz geri dönüşünün ardından rotasını değiştirdiği öğrenildi.

İspanya'nın Diaro Sport gazetesinin, Beşiktaşlı eski futbolcu Guti Hernandez'in Beşiktaş'ta yardımcı teknik direktör olacağını iddia etmesinin ardından gözler, İspanyol futbol adamına çevrildi.

Şenol Güneş'in yardımcılığı için konuşulan bir diğer isim de, efsane golcü İlhan Mansız... Yönetim, Beşiktaş formasını iki farklı dönemde giyen ve kulüp tarihinde unutulmaz bir yeri olan İlhan Mansız ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Bütün görüşmelerin ardından tecrübeli teknik adamın yardımcısı ile kararını açıklaması bekleniyor.
Haber Kaynağı:Banu Barlas
ilhan mansız beşiktaş beşiktaş transfer beşiktaş teknik kadro
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari