SAMUT AŞ 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel bir kampanya başlattı. Toplumun yapıtaşı çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizi unutmayan Samut AŞ, öğretmenlere özel % 30 indirim yaparak cazip bir kampanya başlattı.

Suphi Türel Caddesi üzerinde bulunan Comfort City projesi için düzenlenen bu kampanya; “Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlerimize, Antalya’nın gelecek vaad eden projesinde fırsat” sloganı ile duyuruldu.

Antalya’nın son günlerde sıkça konuşulan bölgesi haline gelen Suphi Türel Caddesi’nde, Samut AŞ tarafından yapımına hızla devam edilen Samut Comfort City projesindeki lüks daireler, öğretmenler günü şerefine %30 gibi dikkat çekici bir indirim ile satışa sunuldu. “Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlerimize, Antalya’nın gelecek vaad eden projesinde fırsat” sloganı ile duyurulan dev kampanya sadece öğretmenleri kapsıyor. Emekli öğretmenlerin de faydalanabileceği bu kampanya 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün yanı sıra bu tarihi takip eden kısa sürede de devam edecek.

Samut AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, Samut Comfort City projesinin içerisinde barındırdığı alışveriş merkezleri, cafe ve restaurantlar, sosyal yaşam alanları, spor ve yüzme alanlarıyla konut projesinden çok öte bir cazibe merkezi olacağını belirterek, konum olarak da projenin özel bir niteliğe sahip olduğunu belirtti. “Öğretmenlerimizin toplumumuzda çok özel bir yeri var” ifadelerini kullanan başarılı İşadamı, gerek kullanım gerekse yatırım açısından öğretmenlere özel %30 gibi önemli bir indirim jesti yaptıklarını dile getirdi. Kampanyanın geçerlilik tarihi hakkında da bilgi veren Hüseyin Samut, kampanyanın sadece 24 Kasım’a kadar değil bu tarihi takip eden bir zaman zarfında da devam edeceğini söyledi.

resim585963

SAMUT: “UNCALIDAN DAHA ÖNEMLİ HALE GETİRECEĞİM”

Geçtiğimiz günlerde Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, İl Başkanı Rıza Sümer ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel gibi siyasetin ileri gelenlerinin ziyaret ettiği Comfort City bulunduğu bölgeyi cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

Hüseyin Samut, caddeye verilen ismin son derece anlamlı olduğunu belirterek; “ Bu cadde benim için çok önemli. Suphi Türel Caddesini ve çevresini Uncalı’dan daha önemli bir merkez haline getireceğim. Bölgede 4 büyük arazi aldık. Buralara lüks konutlar yapıp cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyorum.” Sözlerini kaydetti.

resim462092


Samut Comfort City projesi 84 ultra lüks daire ve işletme birimlerimlerini öğretmenlere % 30 cazip hale getiriyor.

Banu Barlas
Kaynak: Banu Barlas